SPONSORLAR

Diamond Sponsor

Elektrikli araçlar ve e-Mobilite ekosisteminin hayata geçirilmesinde rol almak, bu çerçevede doğal çevre koşullarını korumak ve bu koşulların iyileşmesi için karbon salınımını azaltan çözümlerin yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla, Bakırcı E Mobility Teknoloji A.Ş faaliyetine başlamıştır.

Türkiye’deki elektrikli araçlara dair altyapının desteklenmesi amacıyla; şarj istasyonu satışı, servis ve teknik altyapı desteği, şarj istasyonları network operatörü ve Güneş Enerji Sistemleri (GES) satışı ile tüm bu sistemlerin kurulum ve teknik eğitim ihtiyaçlarına cevap veren bir şirkettir.

Elektrikli araç şarj istasyonları konusunda başta Türkiye olmak üzere faaliyet gösterdiği diğer ülkelerde şarj istasyonları Network Operatörü olarak ‘B-CHARGE’ markasıyla hizmet sunmaktadır.

Bütünü görmenin ve sürdürülebilirliğin önemini benimseyen  B-CHARGE ‘’360° Hizmet’’ konseptini müşterilerine sunmaktadır. Bu yaklaşım sayesinde e-Mobility sektörüne yeni iş modelleri, strateji, süreç danışmanlığı ve anahtar teslim projelerin yanı sıra şarj istasyonları Network Operatörlüğü gibi geniş bir yelpaze ile hizmet vermektedir.

B-CHARGE olarak akıllı, güvenilir ve emisyonsuz ulaşımın herkes tarafından her yerde erişilebilir olacağı, sürdürülebilir bir gelecek için e-mobiliteyi destekliyoruz.

Gold Sponsor

Aerospace Engineering Equipment (Suzhou) Co., Ltd. ( ‘AEE’ ), elektrikli araçlar için hafif teknoloji ve süreç geliştirmede ilk ve en eski şirketlerden biri olarak, kaynak modülleri için komple üretim çözümlerinin yanısıra, anahtar teslim motor kabuğu, elektrik kontrol kutusu ve pil tepsisi gibi üretim hattı projeleri geliştirmektedir. AEE, Volkswagen, Mercedes-Benz, BMW, TESLA, ZF ve benzeri firmalar için ekipman ve üretim hattı tedarik etmektedir. Almanya’daki Aachen Üniversitesi ile ortak Ar-Ge merkezi ve Avrupa’daki çeşitli ofisleri ile AEE, en iyi hizmeti vermektedir.

Gold Sponsor

Technology Sponsor

Chargesoft; işiniz, filonuz, genel veya özel araç ağınız için elektrikli araç şarj istasyonları oluşturmak, entegrasyonlarını sağlamak ve yönetmek için yazılım çözümleri sunan komple bir elektrikli araç şarj istasyonu yönetimi ve OCPP bağlantı platformu çözüm şirketidir.

Stand Katılımcılarımız

Proje

A) ALAN – B) ÖZELLİKLER – C) YAPI – D) HEDEFLER

A) Proje Alanı

 • Açık Adres : Aksaray Mah. Kennedy Cad. No: 11/1, Yenikapı Etkinlik Alanı, Fatih – İstanbul adresinde bulunan Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 2017 yılında inşa edilmiştir.
 • Restoran – Kafeterya : Alanda, uluslararası gastronomi tecrübesine sahip mutfak şeflerinin kaliteli ve lezzetli sunumlarıyla hizmet verilen restoran ve kısa molalar için tasarlanmış ve sıcak soğuk içecek çeşitleri ile aperatif yiyecek çeşitlerinin yer aldığı kafeterya bulunmaktadır.
 • Otopark : 8 bin araç kapasiteli ve İSPARK tarafından işletilen otopark mevcuttur.

B) PROJE ÖZELLİKLERİ

 • e-drive Turkey; temasına uygun olarak, tamamen “çevre dostu” olarak tasarlanmıştır. Basılı yaka kartı, katalog ve davetiye kullanılmayacaktır.
 • Tüm operasyonel süreçler, katılımcılar arasındaki bilgi paylaşımı ve etkileşim, “Duru Tradeshows” uygulaması ve www.edriveturkey.com websitesi üzerinden yönetilecektir.
 • e-drive Turkey; niteliği ve içinde barındıracağı tüm bölümlerle kendine has bir proje olarak tasarlanmıştır.

C) PROJE YAPISI

 • Fuar
 • Konferans
 • Deneyim Alanı / Dış Alan
 • B2B / B2G Görüşme Alanı
 • Tüketici Sohbetleri

D) PROJE HEDEFLERİ

 • Türkiye’de e-mobility kavramı konusunda farkındalığı arttırmak ve satın alma tercihlerini (özellikle son tüketici seviyesinde) etkilemek.
 • Türkiye’deki araç üreticileri, tedarikçileri, servis sağlayıcıları (enerji firmaları dahil) ve devlet kurumları arasındaki ilişkileri ve işbirliğini güçlendirmek.

Fuar Kapsamındaki Elektrikli Araç Türleri

e-drive Turkey '21 Konferans Teması
“Yeni Dönem : Türkiye ve Elektromobilite"

PROGRAM

Medyada Biz

Stratejik İletişim Danışmanlığı ve PR Partnerimiz

Medya Sponsorlarımız

carhybridcharge son
MikromobiliteLogo_page-0001
GENELDIKEYson
BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREGINCE TÜRKIYE ODALAR VE BORSALAR BIRLIGI (TOBB) DENETIMINDE DÜZENLENMEKTEDIR.
Copyright 2021 EDRIVE. All rights reserved